City_search_magnifier
 
Kasutustingimused
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Kasutustingimused

 

Kinkekaardiga tasumisel palume arvestada, et teenuse ja kinkekaardi hinnavahe pole tagastatav rahas, kui teenuse hind on väiksem kinkekaardi nimiväärtusest. Hinnavahe saab lugeda uue kinkekaardi eest tasutud osaks, kui ostetakse uus kinkekaart.

KINKEKAART kehtib tellimuse esitamiseks kaks aastat väljastamise päevast arvates. Teenuse kasutamise aeg ei oma tähtsust.

Kinkekaardi reeglid:

  • Kaardil märgitud nimiväärtusega kinkekaardiga on võimalik tasuda aktsiaseltsi Baltic Tours (registrikood: 10069352) reisibüroodes üle Eesti.
  • Kinkekaarti ei vahetata rahaks. Kinkekaardiga tasumisel tuleb selle esitajal arvestada, et kaardi jagunemisel (s.t et kasutatakse osaliselt), väljastatakse jäägi peale uus kaart, kuid minimaalne summa on 10 €. Vahet Baltic Tours rahas ei tagasta. Hinnavahe saab lugeda uue kinkekaardi eest tasutud osaks, kui ostetakse uus kinkekaart.
  • Kinkekaardi hävimisel või sattumisel ebaseaduslikku valdusesse tuleb koheselt AS Baltic Toursi informeerida. Viimane muudab kasutamata kinkekaardi kehtetuks. Kliendi soovi korral väljastatakse kliendile uus kinkekaart. Selleks tuleb esitada Baltic Toursile kirjalik avaldus (klient annab nõuetekohase kinnituse, teatades kadunud kinkekaardi ning selle hankimisega kaasnenud arve numbri) ning tasuda teenustasu 8 €.
  • Kinkekaart on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib ühe aasta selle väljastamise päevast. Juhul kui klient soovib kinkekaardi kehtivusaega pikendada, on vastava tehingu teenustasu 8 €. Kehtivusaja pikendus kehtib 2 kalendriaastat, pikendus-tehingute arv ei ole piiratud.Viimati uuendatud 29. september 2017
 
Kuumad pakkumised