City_search_magnifier
 
Puhka Eestis ja Baltikumis
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Puhka Eestis ja Baltikumis

 

Baltic Toursi sissetuleva- ja siseturismi osakond pakub teenuseid nii kaasmaalastele kui ka mujalt maailmast Baltikumi ja Venemaale saabuvatele turistidele.

Pakume kvaliteetset majutusteenust, abistame nii päevaste kui ka õhtuste vaba aja programmide organiseerimisel, alates fotojahist vanalinnas kuni lõpetades kajakiseiklusega merel. Pakume erinevas suuruses busse, väikeautosid ja limusiine, transfeeridest kuni pikemaajalise rendini. Samuti oleme abiks nii kohvipauside kui ka vastuvõttude korraldamisel. Giidi- ja tõlketöö kvaliteedi tagamiseks garanteerime kogemustega, kvalifitseeritud ja atesteeritud giidid ning tõlgid, kellega oleme teinud koostööd juba pikemat aega. Organiseerime aktiivseid ja tegevusrohkeid motivatsiooniprogramme ja meeldejäävaid üritusi.

Oma lepingulistele klientidele pakume tasuta konsultatsiooni neile meelepärase reisiprogrammi (päevakava, ürituse jne) koostamisel. Abistame kõikides küsimustes, mis puudutavad siseturismi valdkonna eripärasid, nõustame kliente, et nad saaksid keskenduda ürituse sisule ning ei peaks muretsema aeganõudvate üksikasjade pärast.

Lisainformatsioon ning tellimine Baltic Toursi siseturismi osakonnast.

Telefon: 630 0400; 740 0000
E-postklienditeenindus 
Viimati uuendatud 30. november 2023
 
Kuumad pakkumised