City_search_magnifier
 
Villapuhkus Itaalias
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Villapuhkus Itaalias

 
Oliivisaludesse mattunud Sitsiilia, värvikirev Toskaana, ajaloolised Firenze ja Rooma, romantiline Veneetsia ja imekaunis Garda järv. Need on vaid mõningad maailmakuulsad paigad, mis Itaalias seigeldes ette jäävad. Puhkus Itaalias on kui pehme pai Sinu igale meelele. Eriti veel, kui veedad selle privaatses villas või apartemendis, omas rütmis kulgedes.

Puhkus külaliskorteris või -villas on ideaalne võimalus kohalikku ellu sukeldumiseks. Ei mingeid järjekordi hommikusöögil, keskööni telekat vaatavaid naabreid ega turistide horde akna all. Selle asemel võid hommikukohvi nautida oma privaatsel rõdul, teha hommikutrenni välibasseinis ja näha osa Itaaliast, kuhu paljud reisijad ei jõua.

Meie pakume villapuhkust järgmistes Itaalia piirkondades:
Toskaana: vaata pakkumisi siit>>

Pane tähele!
Käesolevate külaliskorterite- ja majade puhul on suuremal enamusel tegemist kohalike inimeste endi korterite ja majadega, mida periooditi välja üüritakse. Seetõttu ei saa seda võrrelda hotellimajutusega. Siiski on tegemist väga mugava, tihtipeale soodsama ja ehtsa majutusvõimalusega, et end tõeliselt sihtkohaga tuttavaks teha.

Majutuskohta saabudes tuleb üldjuhul tasuda deposiit, mille summa on fikseeritud ning jääb 200-1000 € kanti. Kui lahkudes on kõik omal kohal, siis tagastatakse deposiit täies mahus. Samuti tuleb lahkudes tasuda tarbimiste eest, kui need ei sisaldu juba hinnas.

Üldjuhul saab villasse minna alates kella 15.00-st. Täpsem saabumisaeg tuleb varasemalt kokku leppida, sest maja/korteri omanik või haldaja ei pruugi elada läheduses.

Suvisel perioodil on võimalik villasid ja apartemente rentida üldjuhul vaid laupäevast-laupäevani.

Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 22. märts 2021
 
Kuumad pakkumised