City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. SAABUMINE QUITOSSE
Saabumine Quitosse vastavalt individuaalsele lennukavale. Rahvusvahelised lennupiletid ei sisaldu hinnas.
Soovitame Quitosse jõuda päev varem, kui käesolevas reisikavas näidatud, et vältida võimalikest lennukava muudatustest tulenevaid ebameeldivusi.

ringreis, ingliskeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid2. PÄEV. QUITO - PUERTO AYORA
Hommikusöök, mille järel suundute lennujaama, et lennata Galapagose saartele. Edasi-tagasi lennupiletid Quitost Galapagosele on juba reisipaketi hinnas.
Saabumisel võtab teid vastu teie ingliskeelne grupijuht, kelle saatel suundute hotelli.

Pärastlõunal ootab teid matk Tortuga Bay rannale. Mööda laavakivi kulgev rada pakub imekauneid vaateid ümbritsevale loodusele.
Rannas on teil võimalik lihtsalt puhata, rentida kajakk (lisatasu eest) või jalutada mangroovisalus.

Hinnas hommikusöök.

3. PÄEV. PUERTO AYORA - BARTOLOME ISLAND
Enne Estrella Del Mar nimelisele laevale suundumist külastate kuulsat Charles Darwini keskust, mis annab ülevaate saarte omapärast, ajaloost ja muidugi kuulsa teadlase tööst.

Laev, millega järgmistel päevadel saarte vahel seilate on mugav 16-kohaline alus. Koos teiega tuleb laevale ka kohalikku loomastikku tundev loodusgiid ning ingliskeelne rühmajuht.

Esimene peatus tuleb teil Bartalome saarel. Maabudes suundute matkale saare kõrgeimasse punkti, et imetleda ümbruskonnale avanevaid vaateid ning saada aimu piirkonna vulkaanilisest ajaloost.

Hinnas hommiku-, lõuna- ja õhtusöök.

4. PÄEV. GENOVESA ISLAND
Täna viib laev teid järgmisele saarele, milleks on Genovesa. Seal külastate Darwin Bay nimelist lahte, kust mitmeid vaid siin elavaid linnuliike.
Soovijatel on võimalus snorgeldama minna, et ka veealuse maailmaga teretutvust teha.

Saare lõunapoolses küljes ootab teid "El Barranco" ehk Prints Phillipi trepp, mis viib suure linnukoloonia pesitsuspaika. See on iga linnuvaatleja unelm!

Hinnas hommiku-, lõuna- ja õhtusöök.

ringreis, ingliskeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid5. PÄEV. ISLAS PLAZA - SANTA FE ISLAND
Külastate üht Galapagose väikseimat saart, South Plaza Islandi. Vaatamata sellele, et saar on väike, elab seal saarestiku suurim iguaanide koloonia. 

Edasi peatute Sante Fe saare juures. Saare põhjakaldal võib näha suurt hulka merekilpkonnasid, merilõvisid ja haisid.

Hinnas hommiku-, lõuna- ja õhtusöök.

6. PÄEV. PUERTO AYORA - QUITO
Ärkate varakult, et enne lennujaama suundumist käia külas hiidkilpkonnadel.

Suundute lennujaama, et lennata tagasi Quitosse. Edasi-tagasi lennupiletid Quitost Galapagosele on juba reisipaketi hinnas.

Hinnas hommikusöök.

7. PÄEV. LAHKUMINE QUITOST
Lahkumine Quitost vastavalt individuaalsele lennukavale. Rahvusvahelised lennupiletid ei sisaldu hinnas.

Hinnas hommikusöök.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 21. mai 2019
 
Kuumad pakkumised