City_search_magnifier
 
Automatkad New York Cityst
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

Automatkad New York Cityst

 
New York City on nagu suhkur, mis reisiselle kui mesilasi ligi tõmbab. Selles betoondžunglis tahavad ühel hetkel ära käia kõik ning arusaadav on miks. Linna tänavad sumisevad kui mesilaspesa ning igal nurgal võtab Sind vastu uus maailm. Ka linnapiiridest väljast leiab võimalusi seiklemiseks ja avastamiseks küllaga. USA idakallas on koduks nii riigi pealinnale, võimsale Niagara kosele, armsatele sadamalinnadele ja päikese osariigile Floridale. Parim viis selle kõigega tutvumiseks on ette võtta üks automatk.

Alla oleme toonud mõningad variandid New Yorgist algavatest automatkadest. Pakettides on sees detailsed sõidujuhised, kirjalikud reisijuhid ja majutus välja toodud marsruudil. Seega ei pea Sa muretsema, kus ööbida ja millal - see on juba organiseeritud. Lisaks tuleb pakettidele broneerida lennupiletid, reisikindlustus ja autorent.

VEIN JA VESI NEW YORGI OSARIIGIS al. 284 € / in
Marsruut (4 päeva): New York City - Corning - Seneca Lake Wine Trail - Syracuse - Rochester - Niagara Falls - Buffalo.
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020 
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 269 €

Marsruut algab Suures Õunas ehk New York Cityst kust edasi viib tee läbi New Yorgi osariigi väiksemate ja suuremate linnade. See marsruut on sobilik eelkõige neile, kes soovivad avastada tõelist Ameerikat ning suurlinnadest ja turistilõksudest eemale astuda. Üheks teekonna pärliks on kindlasti kuulus Niagara kosk. 
Hinnas sisaldub: 3 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; sissepääsupiletid Corningu klaasimuuseumi, Strongi mänguasjamuuseumi; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

USA, autoreis, automatk, puhkusereis, elamusreis, kultuurireis, roadtrip, road trip, New York City, New York,


IDAKALDA PARIMAD PALAD al. 747 € / in
Marsruut (9 päeva): 2 päeva New York Citys - Buffalo - Niagara Falls - Amish Country - Gettysburg - 2 päeva Washington D.C's - Philadelphia - New York City.
Lubatud reisiperiood: 01.09.-31.10.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 399 €

New York Cityst algav marsruut viib esmalt suure ja kuulsa Niagara kose äärde. Teele jäävad nii imearmasad väikelinnad kui ka veiniistandused. Edasi viib teekond huvitavasse ja omapärasesse amišite piirkonda. See väga traditsioonilisi eluviise harrastav kristlik kogukond on tuntud selle poolest, et nad ei kasuta modernset tehnoloogiat. Peale amišite eluoluga tutvumist suundute läbi Apalatši mäestiku Gettysburgi lahinguväljale ning sealt edasi Ameerika Ühendriikide pealinna Washington D.C'sse. Peale paar päeva linnaga tutvumist alustate tagasiteed New Yorki, läbides Philadelphia.
Hinnas sisaldub: 8 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

USA, autoreis, automatk, puhkusereis, elamusreis, kultuurireis, roadtrip, road trip, New York City, New York,


PÕHJA-AMEERIKA AJALOOLISED KIIRTEED al. 1224 € / in
Marsruut (15 päeva): 2 päeva New York Citys - Cape Cod - Boston - Bar Harbor - Quebec (Kanada) - Montreal (Kanada) - Ottawa (Kanada) - Toronto (Kanada) - Niagara Falls - Gettysburg - Williamsburg - 2 päeva Washington D.C's - New York City.
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 639 €

Tee tiir Põhja-Ameerika idakaldal. See marsruut viib Sind lisaks USA kuulsate linnade ka üle piiri Kanadasse. Teele jäävad nii kuulsad Boston, Quebec, Montreal, Ottawa, Toronto, Niagara Falls ja Washington D.C. See on ideaalne variant ühe reisi jooksul näha võimalikult palju ning maha kriipsutada kaks riiki.
Hinnas sisaldub: 14 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.


LEGENDAARNE AUTOMATK LÄBI PÕHJA OSARIIKIDE al. 1958 € / in
Marsruut (22 päeva): 2 päeva New York Citys - Washington D.C - Niagara Falls - Detroit - 2 päeva Chicagos - Sioux City - Mt. Rushmore - Rapid City - Cody - Yellowstone - Salt Lake City - Bryce Canyon - Lake Powell - Grand Canyon - Flagstaff - Seligman - Las Vegas - Mojave kõrb - 2 päeva Los Angelesis - Santa Barbara - Carmel - Monterey - 2 päeva San Franciscos.
Lubatud reisiperiood: 01.04.-31.10.2020
Autorendi näidishind kogu perioodiks al. 763 €

Risti-põiki läbi USA viiv automatk on midagi, mis jääb meelde aastateks ja veel kauemaks. Selle paketiga viib tee New York Cityst San Francisconi. Teele jäävad nii tuuline linn Chicago, looduskaunis Yellowstone, hiiglaslik Grand Canyon, patulinn Las Vegas, tulikuum Mojave ja inglite linn Los Angeles.
Hinnas sisaldub: 21 ööd majutust valitud hotellide kaheses toas; detailsed sõidujuhised terveks marsruudiks.

USA, autoreis, automatk, puhkusereis, elamusreis, kultuurireis, roadtrip, road trip, New York City, New York,


Hinnas sisaldub:
 • detailsed sõidujuhised kogu marsruudiks
 • kirjalikud reisijuhid külastatavatest kohtadest
 • majutus marsruudi kindlates punktides

Hinnas ei sisaldu: 
 • lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • autorent
 • lisaööd
 • reisikindlustus
 • toitlustus
 • sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele (v.a kui ei ole öeldud teisiti)
 • turistimaksud
 • tollimaksud teel
 • parkimistasud

Tegemist on näidispakettidega, mille marsruute ei ole võimalik muuta. Kui soovid mõne teise marsruudiga automatka, siis palu reisikonsultandil koostada just Sinu soovidele vastav pakkumine. Pane tähele, et vastavalt hooajale muutuvad ka automatka hinnad - küsi Sinule sobivat pakkumist reisikonsultandilt.

Lisainfo ning tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.
Telefon: 740 0000, 630 0400Viimati uuendatud 11. veebruar 2020
 
Kuumad pakkumised