City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. SAABUMINE NEGOMBOSSE
Saabumine Negombosse vastavalt individuaalsele reisikavale.
Õhtupoolikul on planeeritud koosolek hotellis, kus kohtute oma ingliskeelse rühmajuhi ja teiste reisikaaslastega.

2. PÄEV. NEGOMBO - KANDY
Hommikusöök.

ringreis, ingliskeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, ingliskeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisidSuundute Sri Lanka keskosas asuvasse Kandysse, kuhu jääte ka ööbima.
Teel peatute vürtsikasvanduses, kus õpite erinevate taimede kasutamisvõimalustest nii meditsiinis kui ka muudel viisidel.

Edasi viib tee teid kohalikku kohvikusse, mille üheks toetajaks on vastutav reisikorraldaja. Kohvik on osa projektist, mille eesmärgiks on pakkuda kohalikele naistele ja noortele tööd ja arenguvõimalusi.

Peale lõunasööki sõidate lähedalasuvasse templisse. Tegemist on tõlkes "Hambatempliga", mille seinte vahele on väidetavalt peidetud Buddha üks hammastest.
Hinnas hommiku- ja lõunasöök.

3. PÄEV. KANDY
Hommikusöök.
Vaba päev omal käel Kandy ja selle ümbrusega tutvumiseks.
Hinnas hommikusöök.

4. PÄEV. KANDY - ELLA
Sel päeval asutute hommikul privaatsele bussile, mis võtab suuna ajaloolise Nuwara Eliya linna suunas. Saabumisel on igaühel veidi vaba aega omal käel linnaga tutvumiseks.

Edasi viib tee läbi mitmekülgse maastiku Ellasse, kuhu jääte ka ööbima. Ööbimiskohaks on AMBA Estate, mis on nii külalistemaja kui ka orgaaniline farm. 
Hinnas õhtusöök.

5. PÄEV. ELLA
Hommikusöök.

Osalete hommikusel ekskursioonil kohalikku teeistandusse. Ekskursioonil saate näha ise, kuidas tee kasvab, kuidas seda korjatakse ning mida sellega tehakse, et saada üks maailma populaarsemaid teesid. Lisaks saab kohalikku toodangut ka degusteerida.

Õhtul ootab teid ühine õhtusöök.
Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

ringreis, ingliskeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, ingliskeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid6. PÄEV. ELLA - UDAWALAWE RAHVUSPARK
Hommikusöök.

Sõidate Udawalawe rahvusparki, kus teid ootab 3-tunnine safari mööda lopsakat loodust.
Park on tuntud oma suure hulga Sri Lanka elevantide poolest, kes elavad pargis vabalt ning keda tullakse vaatama kõikjalt maailmast. 

Sel ööl ööbite mugavates safaritelkides. Tegemist on suurte ja ruumikate telkidega, mis pakuvad võimalust kogeda safarikogemust veidi mugavamal moel. Õhtul naudite ühist õhtusööki.
Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

7. PÄEV. UDAWALAWE RAHVUSPARK - UNAWATUNA
Hommikusöök.

Sõidate ajaloolisesse Galle linna ning osalete ekskursioonil, mis tutvustab linna ja seal asuvat kindlust. Galle kindlus ehitati 16. sajandil portugaallaste poolt ning okupeeriti hiljem hollandlaste poolt. Linnas on kõikjal näha ja tunda just viimaste mõjutusi.

Õhtuks sõidate rannaäärsesse Unawatuna linna.
Hinnas hommikusöök.

8. PÄEV. LAHKUMINE UNAWATUNAST
Hommikusöök.

Lahkumine vastavalt individuaalsele reisikavale. Soovi korral on võimalik organiseerida transfeer lennujaama või järgmisesse peatuskohta Sri Lankal.
Hinnas hommikusöök.


Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 10. aprill 2019
 
Kuumad pakkumised