City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. SAABUMINE
Saabumine Islandile vastavalt individuaalsele reisikavale.

Maandudes tervitab Sind esiti suur laavaväli, mille teisel pool asub pealinn Reykjavik. Lisatasu eest on võimalik organiseerida privaatne transfeer kesklinnas asuvasse hotelli. Ülejäänud päev on vaba omal käel seiklemiseks. Soovi korral on võimalik lisatasu eest erinevatel ekskursioonidel osaleda.

2. PÄEV. AKUREYRI
Peale hommikusööki on aeg suunduda lennuväljale, et lennata Islandi suuruselt teise linna - Akureyrisse. Põhjapolaarjoonest vaid 60 km kaugusel asuv linn on ümbritsetud lumekihi all olevatest mäetippudest ja seda pea aasta ringi. 

Soovi korral on võimalik lisatasu eest osaleda näiteks virmaliste ekskursioonil.

3. PÄEV. TROONIDE MÄNGU VÕTTEPAIGAD
Tänase päeva veedad Troonide mängu võttepaikadel. Myvatni järve piirkonnas on filmitud mitmeid sarjast tuntud stseene. Näiteks Põhjas asuv Müür asub just siin.

Jõudes Jumalate kose ehk Godafossi juurde on koheselt aru saada, miks sarja tegijad just selle piirkonna üheks võttepaigaks valisid.

Peale pikka päeva vulkaanide, koskede ja laavaväljade vahel, on aeg võtta hetk ning poputada end Myvatni looduslikes basseinides.

4. PÄEV. REYKJAVIK
Hommikul on aeg suunduda lennuga tagasi Reykjaviki. Ülejäänud päev on vaba omal käel seiklemiseks ja linnaga tutvumiseks. Soovijatel on võimalus osaleda erinevatel ekskursioonidel nii Islandi loodusesse kui ka teistesse Troonide mängu võttepaikadesse.

5. PÄEV. LAHKUMINE
Lahkumine vastavalt individuaalsele reisikavale.Viimati uuendatud 12. mai 2017
 
Kuumad pakkumised