City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - FRANKFURT ja FRANKFURT - WINDHOEK
Kogunemine kell 05:00 Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoletist vasakul asuvas kassas, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn - Frankfurt kell 06:40-08:10 (kohalikud kellaajad, lennunumber LH 885) ja Frankfurt - Windhoek kell 20:10-06:30 (kohalikud kellaajad, lennunumber SW 286).
 
2. PÄEV. WINDHOEK
Saabume varahommikul Windhoeki. Pärastlõunal teeme esmatutvuse linnaga. Windhoek on multikultuurne linn, kus on sulandunud saksa koloniaalpärandina euroopalik arhitektuur ning Aafrika kultuur ja rütmid. Linn on pidevas muutumises ning kasvab ka tänapäeval. Tutvume linna ajaloolise osaga vaadates erinevaid mälestusmärke ja kindlust. Majutus ja õhtusöök Windhoekis hotellis.

3. PÄEV. WINDHOEK – REHOBOTH – KALAHARI KÕRB
Hommikusöök. Alustame Namiibia avastamist! Võtame suuna Kalahari kõrbe poole. Esmalt aga teeme peatuse Rehobothis – see on kodu baasteritele, kes on segurahvas kohalikest ja eurooplastest. Seejärel sõidame läbi kuiva ja januse maa. Õhtusöök ja majutus lodge’is.

4. PÄEV KALAHARI KÕRB – KEETMANSHOOP – KALAJÕE KANJON
Hommikusöök. Täna näeme Namiibias märgilist aaloepuude metsa. Peatus Keetmanshoopis. Sõidame edasi Fish River ehk Kalajõe kanjoni suunas. Õhtusöök ja majutus lodge’is.

5. PÄEV. KALAJÕE KANJON – AUSI MÄED
Hommikusöök. Fish River ehk Kalajõgi on Namiibia pikim jõgi, mis on uuristanud Aafrika suurima kanjoni. See hiiglaslik kanjon on koduks erinevatele loomadele, sh sebradele ja isegi metsikutele hobustele. Jätkame teekonda Ausi mägede suunas. Õhtusöök ja majutus lodge’is.

6. PÄEV. AUS – MALTAHÖHE
Hommikusöök. Jätkame teekonda nautides Lõuna-Namiibia kõrbevaateid ja avarat taevast. Külastame Duwisibi kindlust. Õhtusöök ja majutus.
 
7. PÄEV. MALTAHÖHE – SOSSUSVLEI – NAMIB-NAUKLUFT
Hommikusöök. Sõidame Namiibia keskossa imetlema maailma kõige kõrgemaid punakasoranže Sossusvelei liivadüüne. Päikesetõusul on siinsed vaated ja värvidemängud eriti imelised. Teeme fotopeatusi ning soovijad saavad ka düünide otsa ronida. Seejärel suundume Sesriemi kanjoni juurde, mis on järskude seintega sügav vee poolt uuristatud lõhe. Edasi suundume Namib-Nauklufti parki, prastlõunal safari pargis. Õhtusöök ja majutus. 

8. PÄEV. SWAKOMPUND
Hommikusöök. Võtame suuna Swakompundi – see saksalik mereäärne linn võlub oma koloniaalstiilis arhitektuuriga. Sõidame Walvis Baysse, esmalt tuvume sadama alaga – siin on Namiibia suurim sadam – seejärel võtame ette merereisi, et vaadata Pelican Pointi hülgekolooniat. Näha on ka palju merelinde ning hea õnne korral ka delfiine. Õhtusöök ja majutus hotellis.

9. PÄEV. DAMARAMAA – TWYFELFONTEIN
Hommikusöök. Sõidame mööda soolateed Damaramaale. Teeme peatuse Twyfelfonteinis, kus imetleme iidseid kivigraveeringuid. Siinsed bušmanite kogukonnad on maalinud ja graveerinud enam kui 2500 pilti. Õhtusöök ja majutus.
 
10. PÄEV. DAMARAMAA – ETOSHA RAHVUSPARK
Hommikusöök. Täna suundume Etosha rahvuspargi poole. Teel tutvume kohalike hõimude ja kultuuridega. Pärastlõunal jõuame Etosha rahvusparki ning tutvume pargiga safaril. Õhtusöök ja majutus.
 
11. PÄEV. OTJIKOTO, WINDHOEK - FRANKFURT
Hommikusöök. Alustame tagasisõitu Windhoeki. Teele jääb Otjikoto järv – kõige suurem looduslik järv Namiibias, mis on oluline vaatamisväärsus keset seda kuiva maad. Tsumebi linnakeses tutvuma nn kohaliku kulla – vasega. Okahandjas külastame puunikerduste turgu. Lend Windhoek - Frankfurt kell 21:35-07:55 (kohalikud kellaajad, lennu number SW 285).
 
12. PÄEV. FRANKFURT - TALLINN
Lend Frankfurt - Tallinn kell 09:40-13:00 (kohalikud kellaajad, lennu number LH 880). Tere tulemast koju!

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 05. august 2019
 
Kuumad pakkumised