City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. LEND TALLINN - LIVERPOOL
Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis, kus väljastatakse reisijatele vajalikud dokumendid. 
Lend Tallinn - Liverpool kell 18:15 – 19:05 (kohalikud kellaajad). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega vahetult enne reisi.
Sõidame Walesi, kus majutume hotellis.  
 
2. PÄEV. LAEVASÕIT IIRIMAALE - DUBLIN 
Hommikusöök. Lõbustame ennast Anglesey saarel asuva 58-tähelise raudteejaama LlanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllLlantysiliogogogoch nime väljalugemise õppimisega, käies paika ka oma silmaga vaatamas.  Laev Holyhead-Dublin kell 13:50-17:05. Majutus Dublinis kesklinnahotellis. Õhtu võib veeta vanalinna pubides.

3. PÄEV. DUBLIN - BELFAST
ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisidHommikusöök. Dublin on suurepärase arhitektuuri ja ajalooliste monumentide linn ning sobivas harmoonias linna ümbritseva rohelusega. Dublini linnaekskursioon - Dublini loss, Kristuse katedraal. Kas teadsite, et Dublini peatänav O’Connell Street on üks Euroopa laiemaid tänavaid? 

Temple Bar on Dublini kultuuriline keskus Liffey jõe kaldal ning see on ka linna külaliste armastatud ajaveetmispaik. Siinsetel kitsastel tänavatel leidub ohtrasti Iirimaale nii iseloomulikke pubisid ja meelelahutuskohti. Jätkame tutvumist Dubliniga: vaatame Püha Kolmainsuse kolledžit, see on Iirimaa vanim ning suurim ülikool. Näeme Püha Patricku katedraali. 

Dublinis pakume võimalust külastada Guinnessi õllemuuseumi, kus saab tutvuda populaarse õllesordi 200-aastase ajalooga või viime teid Püha Kolmainsuse kolledži raamatukokku, kus võib imetleda vanu imeliselt kaunistatud käsikirju (näiteks Book of Kells 8. sajandist). 
Seejärel sõidame Belfasti. Majutus Belfastis kahel järgneval ööl Etap hotellis. Õhtu võib veeta Belfasti vanalinna pubides. 

4. PÄEV. BELFAST - GIGANTIDE PANKRANNIK
Hommikusöök. Külastame Iirimaa vanimat, Bushmillsi viskitehast. Tutvume rahvusjoogi valmistamisprotsessiga ja kõigil on võimalus degusteerida ehtsat Iiri viskit! Edasi näeme loodusimet, UNESCO kultuuripärandi nimistusse kuuluvat Gigantide pankrannikut, kus kaljud tõusevad veest kristallidena. Legendi järgi on see ühendustee Šotimaaga, mille rajas iiri gigant Finn MacCool, et jõuda oma rivaalini Šotimaa gigandini.  Imetleme Ballycastle’i lahte ja panoraami koos lossidega.

Ekskursioon Põhja-Iirimaa pealinnas Belfastis - Lagani jõe kaldad, Donegali väljak viktoriaanliku raekojahoonega, Lääne-Belfasti protestantlik ja katoliiklik linnaosa. Teeme jalutuskäigu Belfasti botaanikaaias ning vaatame Queens University Belfast peahoonet.
 
ringreis, eestikeelne ringreis, kultuurireis, rühmareis, eestikeelne rühmareis, Germalo, Fix Ideed, Baltic Tours, Amazonas reisid5. PÄEV. BELFAST - WESTPORT - KYLEMORE’I KLOOSTER – CROAGH PATRICKU MÄGI   
Hommikusöök. Päeva esimese peatuse teeme Kylemore Abbey juures, kus võib nautida vaadet romantilisele lossile ja selle peegeldust järvel ning Connemara maakonna vaateid. Kylemore’i klooster on koduks benediktiini ordu nunnadele, kes tulid siia 1920tel aastatel Belgiast. Peatus maalilises Leenauni külas. Croagh Patricku nimeline iirlaste püha mägi, seejärel peatume 1770-ndatel arhitekt James Wyatti planeeritud linnas Westport. Bed&Breakfast majutus Joyce´i maakonnas.
 
6. PÄEV. JOYCE - MOHERI KALJUD - BURREN - BUNRATTY - KERRY  
Ehtne Iiri hommikusöök. Edasisel teekonnal ootavad meid dramaatilised Iiri kaljud – Cliffs of Moher, mis kõrguvad 200m üle Atlandi ookeani pinna. Meie teekond suundub läbi kuumaastikulise Burreni. Sõit jätkub mööda Iirimaa maalilisi teid.  Peatus kuulsa kiviaja kalme, Poulnabrone dolmeni, juures. Külastame Bunratty residentsi, kus saate ettekujutuse Iiri härrasmehe elust, farmidest ja Iiri pargikunstist. Õhtuks jõuame Kerry maakonda.
 
7. PÄEV. RING OF KERRY
Ehtne Iiri hommikusöök. Suundume tutvuma Kerry maakonnaga. Vaatame ühte köitvamat piirkonda Iirimaal ning teeme Iveragh poolsaarel ringreisi - Ring of Kerry. Võimsad kaljud, järved, lambakarjad, Lõuna-Kerry graniitkaljud ja kaunid vaated Atlandi ookeanile. Näeme, kuidas lambakoerad arvukaid lambakarju mägedes ohjavad. Kerry Bog Village vabaõhumuuseumis saame teada, kuidas turbalõikajad Iirimaal elasid. Red Fox Innis on võimalus proovida ehtsat Iiri kohvi. Külastame väiksemaid linnu: peatus armsas kuurordis Waterville’s ja maalilises Sneemis. Naudime Killarney Rahvuspargi vaateid – näiteks Ladie’s View’d. 
 
8. PÄEV. KERRY - ADARE – KILKENNY - GLENDALOUGH - POWERSCOURT - DUBLIN, LEND DUBLIN - TALLINN 
Ehtne Iiri hommikusöök. Peatume Adares – ühes kauneimas Iiri väikelinnas. Adare on arhitektuuriline pärl - peatänav on ääristatud ilusate kivimajade, keskaegsete kloostrite ja varemetega. Paljud ajaloolised hooned on muudetud restoranideks ja käsitööpoodideks. Külastame ajaloolist Kilkenny linna, kus õlut on pruulitud juba sajandeid. Linnapilti ilmestavad kunstigaleriid, põnevad kauplused ja ajaloolised hooned. Põikame salapärasesse Glendaloughi kahe järve orgu, mis paikneb Wicklow mägede rahvuspargi territooriumil. Imetleme ehtsat Iirilikku looduspilti oma taimestiku ja loomastikuga. Külastame Powerscourti aedu, mis on ehk isegi kõige ilusamad aiad Iirimaal. Suurel territooriumil paiknevad nii erinevas stiilis aiad kui kaunis park. Transfeer Dublini lennujaama. Otselend Dublin-Tallinn kell 22:20-03:05 (kohalikud kellaajad). 

Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 27. aprill 2018
 
Kuumad pakkumised