City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. SAABUMINE COCHINI
Saabumine Cochini vastavalt individuaalsele reisikavale. Lennujaamas võtab teid vastu kohapealne reisiesindaja ning koos suundute transfeeriga hotelli.
Hotelli saabumisel seate end sisse ning suundute linnaekskursioonile.

2. PÄEV. COCHIN - PERIYAR
Alustate hommikut varakult, naudite hommikusööki ning alustate teekonda Periyari - Lõuna-India populaarseimale looduskaitsealale.
Saabute Periyari pärastlõunal ning seate end hotellis sisse.

Periyari looduskaitseala seati sisse aastal 1934 ning asub samanimelise tehisjärve kaldal. Park on eelkõige tuntud oma elevantide poolest kuid pargist leiab ka tiigreid.

3. PÄEV. PERIYAR
Ärkate enne päikesetõusu ning suundute hommikusele paadisõidule Periyari järvel. Mööda klaasjat järve seilates näete ja kuulete, kuidas ümbritsev loodus ärkab. Lisaks elevantidele, piisonitele ja muudele loomadele on park koduks ka üle 246 erinevale linnu- ja üle 112 erinevale liblika liigile.

Pärastlõunal on teil võimalus osaleda džunglimatkal (lisatasu eest). Matkal on võimalus lisaks lopsakale loodusele näha ka mitmeid kohalikke loomi ja linde nende tavapärases elurütmis.

4. PÄEV. ALLEPPEY
Peale hommikusööki suundute Alleppey'sse, kus seate end sisse ühes omamoodi majutusasutuses - ujuvmajas.
Tänase öö veedate traditsioonilises ujuvmajas, mille ehitamisel ei ole kasutatud ühtegi naela vaid omamoodi iidset sõlmetehnikat. 
Seilate paadiga Kerala kanalitel, naudite lõuna- ja õhtusööki ning lõõgastute.

5. PÄEV. KUMARAKOM - MARARI
Naudite hommikusööki ning seejärel suundute tagasi kuivale maale. Sõidate Mararisse, kus seate end sisse järgmises hotellis.
Ülejäänud päev on vaba omal käel avastamiseks. Marari on kuulus oma randade poolest, mis pakuvad ideaalset võimalus päikese käes logelemiseks ja ujumiseks.

6.-7. PÄEV. MARARI
Vabad päevad rannamõnude nautimiseks ja omal käel seiklemiseks.

8. PÄEV. RINGREISI LÕPP
Peale hommikusööki viib transfeer teid lennujaama vastavalt individuaalsele reisikavale.

Meie kohalik partner jätab endale õiguse reisikavas muudatusi teha, kui sellest vajadus peaks tekkima. Ilmast, turvalisusest või muudest ettenägematutest asjaoludest tulenevad muudatused on lõplikud ning ei kuulu kliendi poolt vaidlustamisele.Viimati uuendatud 24. juuli 2017
 
Kuumad pakkumised