City_search_magnifier
 
Reisikava
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Reisikava

 
1. PÄEV. SAABUMINE KOCHISSE
Saabumine Kochisse vastavalt individuaalsele reisikavale. Lennujaamas võtab teid vastu kohapealne reisiesindaja ning koos suundute transfeeriga hotelli.
Hotelli saabumisel seate end sisse.

Õhtupoolikul toimub kokkusaamine, kus kohtute oma ingliskeelse rühmajuhi ja teiste reisikaaslastega.

India, Kerala, Baltic Tours, Aasia, seiklusreis, eksootikareis, kaugreis, puhkusereis, hobireis, spordireis, talvepuhkus, suvepuhkus2. PÄEV. KOCHI - THEKKADY
Hommikusöök.

Alustate päeva Kochi linnaekskursiooniga.

Seejärel suundute Thekkadysse, mis on India vürtsipealinn. Saabumisel ootab teid vürtsi- ja teekasvatuse külastus. Ekskursiooni viib läbi kohalik ekspert, kes jagab infot kohalike taimede kasutamise kohta nii tervise turgutamisel kui ka toiduvalmistamisel. Seejärel on teil võimalus külastada kohalikku turgu ning kõiki nähtud vürtse ka koju kaasa osta.

Hinnas hommikusöök.

3. PÄEV. THEKKADY
Hommikusöök.

Naudite hommikust laevasõidu Periyari järvel. Laevasõidu ajal on teil võimalus vaadelda kohalikke linde ja teisi loomi, kes järve äärde jooma on tulnud. 

Seejärel suundute kohaliku pere juurde, kus saate tutvuda kohaliku kokanduskultuuriga ning seda seejärel lõunasöögi raames ka proovida.
Peale lõunasööki on veidi vaba aega jalutamiseks või niisama lõõgastumiseks.

Õhtul ootab teid Kalaripayatt ehk Kerala võistluskunsti etendus.

Hinnas hommiku- ja lõunasöök.

4. PÄEV. THEKKADY - KUMARAKOM
Hommikusöök.

Sõidate Kumarakomi, mis asub Vembanadi järve ääres. Vembanadi järv on nimelt Kerala suurim mageveejärv. Astute paadile ning külastate Manjira küla, kus kohtute kohalikega, kuulete nende elu kohta ning õpite nii mõndagi kookospähklite kasvatamise kohta.

Hinnas hommiku- ja õhtusöök.

India, Kerala, Baltic Tours, Aasia, seiklusreis, eksootikareis, kaugreis, puhkusereis, hobireis, spordireis, talvepuhkus, suvepuhkus5. PÄEV. KUMARAKOM
Hommikusöök.

Peale hommikusööki kohtute Vembanadi Märgala Kaitseprogrammi esindajaga, kes räägib teile sealse kogukonna elust ning missioonist. Projekti veab organisatsioon, millega National Geaographic on aastaid koostööd teinud. 

Suundute taaskord laevale, et seilata mööda kanaleid. Jõuate kohalike kalameeste poolt loodud kalade kaitsepiirkonda. Kohtute kohalike kalameestega ning kuulete, miks taolist projekti vaja on ning mis on selle eesmärgiks.

Edasi suundute Allepeysse, nautides vaateid mööda libisevale loodusele.

Hinnas hommiku- ja lõunasöök.

6. PÄEV. KUMARAKOM - KOCHI
Sõidate tagasi Kochisse ning külastate ajaloolist Kochi kindlust. Õhtul ootab teid populaarne tantsu-draama nimega "Kathakali", mis kombineerib muusika, tantsu, maalikunsti ja kirjanduse. Tegemist on ühe India vanima tantsuliigiga, kus osalejad kannavad värvikirevaid kostüüme.

Hinnas hommikusöök.

7. PÄEV. KOCHI
Hommikusöök.

Seejärel lahkumine vastavalt individuaalsele reisikavale.

Vastutav reisikorraldaja jätab endale õiguse teha reisikavas muudatusi.Viimati uuendatud 08. juuli 2019
 
Kuumad pakkumised