City_search_magnifier
 
Luksuslikud rongireisid Lõuna-Aafrikas
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Rongiromantika Aafrikas

 

Rovos Rail on võimalus nautida tõelist reisimise maailmaklassi. Rongi sisekujunduses on rõhutatud luksust ning stiilis on järgitud möödunud aegu, mil rongiga reisimises oli midagi aristokraatlikku ja suursugust.

Rongi astudes võtab Sind vastu tõeline 5* "kõik hinnas" hotelliatmosfäär - hinna sisse kuulub majutus luksuslikus sviidis, tõeline gurmeetoitlustus, joogid, ekskursioonid ja teenused rongis. Sinu ülesandeks on vaid nautida akna taga lahti rulluvaid kauneid vaateid ja imestada, miks peab punktist A punkti B jõudmine olema enamasti närviline ja ebamugav kiirustamine, kui reisimist võib ka tõeliselt nautida! Rohkem infot leiad siit>>

Marsruudid

Rovos Rail pakub erinevaid marsruute. Populaarseimad on paaripäevased rongireisid läbi Lõuna-Aafrika, näiteks Kaplinnast Pretoriasse, Durbanist Pretoriasse, Pretoriast Victoria Fallsi või Kaplinnast George'i.

Valikus on ka pikemaid reise: Pretoriast Namiibiasse, Kaplinnast Dar es Salaami Tansaanias, pea kogu Lõuna-Aafrikat hõlmav pikem ringreis või hoopis golfireis. Valik on seega väga lai. Tutvu marsruutidega siin>>

Rongis

Rovos Raili konseptsiooniks on pakkuda oma klientidele ülimat luksust ja mugavust. Rovos Raili rongides ei tule muretseda lisakulutuste pärast, pardal valitseb "kõik hinnas" põhimõte. Rongipileti hinna sisse kuulub kolm luksuslikku söögikorda päevas, kõik mittealkohoolsed ja alkohoolsed joogid, programmis mainitud ekskursioonid koos kogenud giidiga, 24h toateenindus ja baariteenus, limiteeritud mahus pesupesemise teenus ja maksud.

  

Abistame meeleldi konsultatsiooniga ning aitame kokku panna just Sulle sobiva marsruudi ja paketi. Reisi broneerimisel Baltic Toursist konsultatsioon tasuta.

Tingimused: 

 

Lisainfo ja tellimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon:
740 0000, 630 0400
Viimati uuendatud 27. märts 2014
 
Kuumad pakkumised