City_search_magnifier
 
Hotellid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Hotellid

 

Järgnevalt on välja toodud valik mõningatest õdusatest ja soodsa hinnatasemega hotellidest, mis oma asukohalt on mugavalt kesklinna lähedal.

Lisaks allnimetatud hotellidele on pakkuda laia valikut erineva tasemega hotelle, kus hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ning asukoht eelistatult kesklinnas või selle vahetus läheduses. Pakume võimalust leida igaühele sobilik hotell - küsi täpsemalt meie konsultandilt!

Hotel Zipser 3*
Asukohaga kesklinnas Raekoja läheduses kaunis piirkonnas. Kõigest paari minuti kaugusel sellistest tähtsatest kohtadest nagu Hofburg, Burgtheatre, vana ülikool ja Viini muuseumikvartal.

Der Wilhelmshof 4*
Viini kesklinna ajaloolises linnamajas asuv hotell, bussi-ja metroopeatus 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Mercure Westbahnhof 4*
Hotell asub Viini peamises ostupiirkonnas Westbahnhofi raudteejaama vastas 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Mariahilferstrasse'st.

Hotel Regina 4*
Ilusa arhitektuuriga üle 100-aastane hotell kesklinnast vaid mõne minuti kaugusel Ringstrassel. Lähedal on Viini kuulsaimad vaatamisväärsused ja ostupiirkonnad.

Grand Hotel Wien 5*
Üle 135-aastane luksushotell Viini keskuses Ringstrassel. Lähedal asuvad Viini Riigiooper, poed ja St. Stephani katedraal. Toad on suured ja luksuslikult sisustatud. Hotellis on jaapani ja prantsuse restoranid.
Viimati uuendatud 30. märts 2015
 
Kuumad pakkumised