City_search_magnifier
 
New York
 • Jaga:
 • Saada sõbrale

New York

 

New York, Big Apple, "city that never sleeps" - tõeline metropol, mis palju tutvustamist ei vaja!

Kes meist ei oleks kuulnud Manhattanist, Vabadussambast, Broadwayst, Wall Streetist, Central Parkist, Queensist ja Bronxist, Little Italyst ja Chinatownist...
Loetelu sellest, mida New Yorgis teha või näha, on ausaltöeldes lõputu!

LENNUD

Edasi-tagasi lennupilet koos maksudega al. 630 €


HOTELLID

Baltic Tours pakub laia valikut erinevaid hotelle ja põnevaid ekskursioone hea hinnaga. NB! USA hotellidel ei sisalda hind enamasti hommikusööki. Hind võib varieeruda vastavalt valitud kuupäevadele ja kohtade saadavusele.

 • Days Inn Broadway 2* al. 92 €
 • Pennsylvania 2* al. 75 €
 • Holiday Inn NYC Manhattan 3* al. 78 €
 • Le Parker Meridien 4* al. 167 € 

Hind antud inimese kohta kaheses toas / 1 öö

New Yorki iseloomustavad tavapärasest veidi kallimad hotellihinnad. Ülaltoodud näited asuvad kõik Manhattanil peamiste vaatamisväärsuste vahetus läheduses. Soovi korral leiame soodsama hinnatasemega hotelli kesklinnast veidi kaugemas piirkonnas.


EKSKURSIOONID

 • New York CityPass annab võimaluse külastada 9 päeva jooksul kuute New Yorgi suurimat vaatamisväärsust, nendehulgas Empire State Building, Natural History Museum ja 2-tunnine laevakruiis Vabadussamba juurde. Pass kehtib 9 päeva peale esimese atraktsiooni külastust. 
  Hind 78 € (9 päeva)

 • Broadway muusikalid - vaata ehtsat Broadway muusikali (Chicago, Hairspray, Mamma Mia, Ooperifantoom), valik on tõeliselt lai! 
  Hind: al. 94

 • Hop-on hop-off tour - kujunda oma New Yorgi elamus just endale sobivaks! Mugav viis näha peaaegu kõiki New Yorgi vaatamisväärsusi: Empire State Building - Rockefeller Center - Greenwich Village - Wall Street - Stock Exchange - South Street Seaport - Lower East Side Bargain Shops - United Nations - Lincoln Center - Central Park/Strawberry Fields - Museum of Natural History - Cathedral of St. John the Divine - Harlem Apollo Theater - Harlem Market & Mosque - Museum Mile - Times Square - Brooklyn Heights - Grand Army Plaza - the Brooklyn Museum.
  Hind: 59 €

 • Sex and the City tour - avasta Carrie, Miranda, Charlotte ja Samantha New York! Šoppa Jimmy Choo butiigis nagu Carrie, külasta poodi, kus Charlotte soetas endale kurikuulsa "Rabbiti", naudi cupcake'e samas pagariäris, kus Miranda, astu sisse Aidani ja Steve'i baari ning galeriisse SoHos, kus Charlotte töötas. Sinu päralt on tõeline Seks ja Linna kaadritagune maailm! 3-tunnise ekskursiooni hinna sisse kuulub luksuslik tuuribuss, giid ning šoppasmisvõimalused New Yorgi parimates butiikides. 
  Hind: 39 €

 • Niagara Falls 1-päevane ekskursioon - hinnas on transfeer JFK lennujaama ja lend Buffalosse, kus Sulle tuleb vastu giid, ning lõunasöök. Veedad päeva imetledes Niagra Fallsi, ka Kanada poole pealt, kus vaade joale on parem. Pärastlõunal on aega sisseostudeks ning pildistamiseks. Õhtul lend tagasi New Yorki ning transfeer hotelli. Kõik mainitud teenused sisalduvad hinnas. 
  Hind: 398 €

 • Empire State Building Observatory külastus - naudi maailmakuulsaid vaateid maailmakuulsa hoone tipust! 
  Hind: 19 €
 • New York TV ja Movie tour - New York on teatavasti tegevuspaigaks paljudele filmidele ja teleseriaalidele. Selle 3-tunnise tuuri käigus avastad erinevatest filmidest ning seriaalidest tuttavaid tegevuspaiku - külastad "Sõprade" korterit, vaatad, kus filmiti Spidermani ja "Saatan kannab Pradat" ning palju muud huvitavat. Veendu oma silmaga, et New York on tõesti selline nagu filmis! 
  Hind: 32 €
 • New York Pass - pilet külastamaks tasuta rohkem kui 40 vaatamisväärsust, lisaks allahindlused restoranides ning poodides. Täpsem info linna ja New York Passi kohta brošüüris, mis piletiga kaasa tuleb. 

1 päev   85 $
2 päeva 130 $  
3 päeva 180 $
5 päeva 210 $
7 päeva 230 $
Viimati uuendatud 22. september 2014
 
Kuumad pakkumised