City_search_magnifier
 
Hotellid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Hotellid

 

Järgnevalt on välja toodud valik mõningatest õdusatest ja soodsa hinnatasemega hotellidest, mis oma asukohalt on nädalalõpu-reisija jaoks mugavalt kesklinna lähedal.

Lisaks allnimetatud hotellidele on pakkuda laia valikut erineva tasemega hotelle, kus hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ning asukoht eelistatult kesklinnas või selle vahetus läheduses. Pakume võimalust leida igaühele sobilik hotell - küsi täpsemalt meie konsultandilt!

Germania 3*
Hotell asub kesklinnas, vaid 2-minutilise jalutuskäigu kaugusel raudteejaamast ning 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel  Marienplatz'ist ja Müncheni peamisest ostupiirkonnast.  

Westend Hotel 3* 
Asukohaga kesklinnas, 13-minutilise jalutuskäigu kaugusel rongijaamast, 5 minutit jalutamist metroo- ja trammipeatusest. Ümbruskonnas palju restorane, õlleaedu, supermarketeid ja poode. Oktoberfesti toimumiskoht vaid 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel!

Creatif Hotel Elephant 3*
Asukohaga Müncheni kesklinnas vaikses kõrvaltänavas. Lähim bussipeatus vaid 1-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedal Müncheni ajalooline keskus.

Sheraton Westpark 4*
Hotell asub kesklinnas Heimeranplatzi vastas Westparki vahetus läheduses.

Hotel Vier Jahreszeiten Kempinski 5*
Ideaalse asukohaga Müncheni südames Maximilianstrassel, kus asuvad ka linna uhkeimad poed. Paljud ajaloolised ja kultuurilised vaatamisväärsused asuvad vaid jalutuskäigu kaugusel. Üks parimaid 5-tärni hotelle Münchenis.
Viimati uuendatud 11. september 2014
 
Kuumad pakkumised