City_search_magnifier
 
Shopping
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Shopping

 

Peamisteks ostukeskusteks on Oxford Street'i, Regent Street'i ja Knightsbridge'i piirkonnad, mis on ühtlasi ka turistide meelispaigad. Neljapäeva õhtuti on enamik Londoni kaubandusettevõtteid avatud hiliste õhtutundideni.

Oxford Street'il
asuvad parimad kaubamajad, nt. Hennes & Mauritz, John Lewis, Marks & Spencer, Debenhams ja Selfridges. Muusikaarmastajad peaksid Oxfordil kindlasti külastama kauplust HMV.  

Regent Street
on Oxfordiga ristuv ostutänav, kus asuvad Disney ja Hamley's mänguasjade kauplused, Debenhams kaubamaja ja Warner Brothers Studio Store. Siit leiab laia valiku Briti keskklassi kauplusi nagu French Connection, Next, Laura Ashley, Clarks ja Jaeger, samuti rahvusvahelisi nimesid nagu Zara, Adolfo Dominguez, Strellson, Hugo Boss, Gymboree, Talbots ja Benetton. Kaubamajadest väärivad äramärkimist tuntud firmamärke pakkuv Dickins & Jones ning Liberty.

Knightsbridge piirkonnas
asub traditsioonidega kaubamaja Harrods. Ainuüksi kaubamaja toiduosakond võtab enda alla 7 saali, ühtekokku on kaubamajas üle 300 osakonna seitsmel korrusel. Lähedalasuv Beauchamp Place peidab Briti disainerite Caroline Charlesi, Isabell Kristenseni ja Basia Zarzycka tooteid. Sloane Street'ilt võib leida nimesid Christian Dior, Louis Vuitton, Alberta Ferretti, Joseph, Nicole Farhi, Dolce & Gabbana, Versace, Gucci, Hermes, Prada, Valentino, Yves Saint Laurent, Chanel, Hugo Boss ja palju teisi.

Turge on Londonis väga laias valikus. Camden (Camden Town) pakub igal nädalavahetusel laia valikut antiigist rõivasteni, kasutatud ja uusi esemeid. Camdenis käivad maailma parimad disainerid uusi ideid kogumas, siit leiab originaalseid riideid, ehteid, kunsti jne. Old Spitalfields Market (Liverpool Street peatus) on vahelduseks suurtele ostukeskustele ning sealt võib leida midagi tõeliselt originaalset. Pühapäevadel on siin avatud üle 200 leti. Kaubavalikus võib sellega võistelda vaid laupäeviti Portobello Roadil (Notting Hill Gate peatus) asuv antiigi- ning kirbuturg. Petticoat Lane (Liverpool Street) on maailmakuulus ainult pühapäeviti avatud turg, kus müüakse rõivaid ja kodukaupu. Ka Covent Garden teatripiirkonna südames koos Piazza, tänavamuusikute ja tänavakaubitsejatega pakub elamusi.
Viimati uuendatud 18. september 2014
 
Kuumad pakkumised