City_search_magnifier
 
Meelelahutus
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Meelelahutus

 

Meeldejääva õhtu võib Londonis veeta mitmel moel: külastada sealseid teatreid, söögikohti või jalutada linnatänavatel. Ringi uidates võib sattuda London tüüpilisele nähtusele – tänavateatrile. Žonglööride, mustkunstnike ja lauljate esinemine on tavaline, eriti ajaloolisel turul Covent Gardenil ning Leicester Square'i kandis.

Londonis on valida arvukate restoranide, kohvikute ja pubide vahel. Tase varieerub kallitest söögikohtadest veidi odavamateni. Üsna soodsalt saab keha kinnitada mõnes india, hiina või itaalia restoranis. Üllatavaid kulinaariaelamusi leiab Covent Garden´i, Soho ja Leicester Square piirkonnas paiknevatest restoranidest. Inglise pubi on elustiil - Londonis leidub neid üle 7000, sealhulgas mitmeid tõeliselt ajaloolisi. Väga populaarne on pubides lõunatamine - makstakse letis ja jootraha ei jäeta.

Londonis on lai valik kultuurisündmusi. Pidevalt on avatud mõni huvitav näitus, toimumas spordivõistlused, moenädal, mess või festival. Hulgaliselt on tipptasemel kontserte, teatri-, ooperi-, balleti- ja muusikalietendusi.

London on Euroopa teatripealinn. Teatri- ja muusikahuvilistele pakub London tõeliselt unustamatuid elamusi. Aastas toimub ligikaudu 600 esietendust, ülipopulaarsed muusikalid Cats, Mamma Mia, Miss Saigon, Ooperifantoom, Les Miserables, Sunset Bouleward jpt. jooksevad aastast aastasse täissaalidele. Tippmuusikalid on tavaliselt ette välja müüdud, seetõttu on soovitatav piletite tellimisega tegeleda juba varem. Pileteid on vőimalik nii Eestis ette broneerida kui ka kohapeal osta.


Vaata siit>>, mida põnevat Londonis ette võtta!


Vaata infot muusikalide kohta siit>>

Viimati uuendatud 26. oktoober 2015
 
Kuumad pakkumised