City_search_magnifier
 
Shopping
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Shopping

 

Ljubljana on linn, kus iga külaline leiab omale erilise suveniiri koju viimiseks! Esindatud on suurepärased moebutiigid nii kohalike kui välismaiste brändidega, käsitööpoed kohaliku keraamika ja kristalliga, kunstigaleriid ning traditsiooniline pühapäevahommikune antiigi- ja kirbuturg. Värvikirev piltilus väliturg on avatud esmaspäevast laupäevani ja sellest on kujunenud üks Ljubljana sümboleid. Turult võib leida kala, puuvilju, juurvilju, kuivatatud või suitsetatud sinki, laia juustuvaliku, mett, traditsioonilisi maiustusi (šokolaad Preśeren) jne.

BTC City on kogu Sloveenia suurim ja Euroopa suurimaid ostukomplekse, mis asub 3km kaugusel Ljubljana vanalinnast. Keskuses on 420 poodi, kust võib leida kõike, alates nõelast ja lõpetades autoga! Muuhulgas on esindatud Mango, Benetton, S. Oliver, Miss Selfridge, Cacharel, Evans, Lacoste, Levi’s, Hugo Boss, Palmers, Skiny, O’Neill ja Think Pink. 

Kui ostlemisest peaks kõht tühjaks minema, siis keskuses on olemas kiirtoitlustus, restoranid itaalia, sloveenia ja mehhiko menüüdega, kalarestoranid ja gurmeerestoranid. Samuti asuvad samas kompleksis Atlantise veemaailm, multiplex-kino, Milleniumi spordikeskus ja konverentsihall. Ostuparadiisi pääseb kohaliku ühistranspordiga.
Viimati uuendatud 17. september 2014
 
Kuumad pakkumised