City_search_magnifier
 
Shopping
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Shopping

 
Lissabon on Lääne-Euroopa odavaim pealinn ja poodlemine võib siin olla ka kultuuriline kogemus, eriti kui külastada väikeseid ajaloolistesse piirkondadesse jäävaid poode. Siit tasub kindlasti endale soetada korkmaterjalist tooteid, kingi, seepe, kullast ehteid, veini ja gurmeetooteid ning käsitööd ja keraamikat.

Olulisemad ostupiirkonnad olid varem ainult kohalike eksklusiivsete kaupluste päralt, kuid nüüd leiab sealt ka rahvusvahelisi nimesid nagu Zara ning H&M. Peamised poodlemistänavad on Rua do Carmo ja Rua Garrett, kus leiab maailma vanima raamatupoe ja linna kauneimad ehtepoed. Avenida da Liberdade on sarnane Pariisi Champs-Elysées' tänavaga. Sellelt pikalt puudega ääristatud bulvarilt leiab maailma suurimad luksusbrändid nagu Louis Vuitton, Prada ja Gucci. Baixa piirkonnast leiab turistidele mõeldud kingi- ja suveniiripoode ning ka rahvusvaheliste moekettide kauplusi.

Lissabonis on Euroopa ühed suurimad kaubanduskeskused. Linna suurimaks keskuseks on Colombo, kuid kõige meeldivamaks peetakse veepiiril asuvat valgusküllast Centro Vasco da Gama keskust. Linna südames asuv Armaséns do Chiado on väike, kuid populaarne kaubanduskeskus.Viimati uuendatud 28. jaanuar 2014
 
Kuumad pakkumised