City_search_magnifier
 
Ekskursioonid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Ekskursioonid

 

Pakume võimalust osaleda huvitavatel ekskursioonidel ja soovitame need juba Eestis välja valida ja broneerida. Lisainfo ja pakkumise saamiseks palume pöörduda meie konsultandi poole.

Mõned näited:

Lissaboni hop-on hop-off  linnatuur
Kõige ökonoomsem viis linnaga tutvust teha on bussiekskursioon. See tuur viiakse läbi kahekorruselistes avatud katusega bussides, kust avaneb segamatu vaade kõigile teele jäävatele monumentidele. Lissaboni vaatamisväärsuste avastamiseks on pakkuda kaks marsruuti. Individuaalsete kõrvaklappide abil saab kuulata kommentaare linna ajaloost ja vaatamisväärsustest.

Päevane Evora vaatamisväärsustega tutvumine
UNESCO maailmapärandi nimistus olev Evora linn on mosaiik kultuurist, ajaloost ja traditsioonidest. Linna ilmestavad oliivipuud, korgitammed ja viinamarjaistandused. Evora kitsastel tänavatel jalutades näeb ära kõik olulisemad vaatamisväärsused: Rooma tempel, romaani-gooti katedraal, Püha Francise „luukabeliga“ kirik ja ülikool on vaid mõned näited. Peale kohaliku turu külastamist on aega lõunasöögiks. Pärastlõunal sõidetakse Azeitaosse, kus külastatakse üht vanimat ja olulisemat veinikeldrit Portugalis. Külastuse lõpus saab maitsta traditsioonilist Moscalteli veini.

Fatima vaatamisväärsuste tuur
Sellel tuuril külastatakse Lissabonist põhjapoole jäävat Fatima pühamut. Võimalus külastada basiilikat ning Lucia, Francisco ja Jacinta hauamärke, ilmutuste kabelit, Jeesuse Pühade südamete kuju ja Püha veega purskkaevu. Fatimas viibimise ajal on võimalik külastada missat.

Lissaboni ekskursioon Sintra, Cascais' ja Estorili külastusega 

Tuur algab Belémi linnaosas, kus külastatakse olulisemaid monumente, muuseume ja muid vaatamisväärsusi. Edasi sõidetakse Alfamasse, mis on vana ja traditsiooniline linnaosa. Jalutatakse kitsastel tänavatel ja külastatakse käsitööpoodi, kus saab maitsta kohalikku portveini. Kesklinna piirkonnas külastatakse suurimaid väljakuid, sh ka  Rossio peaväljakut. Pealelõunal sõidetakse võluvasse Sintra külasse ja sealt edasi Cabo da Rocasse, mis on Mandri-Euroopa kõige läänepoolsem tipp. Tagasiteel Lissaboni läbitakse Cascais ja Estoril.

Öine Lissabon ja fado show al.83 €/in
Öine Lissabon annab kõige paremini aimu Portugali hingest. Sõidetakse mööda linna suurematest väljakutest, nauditakse vaadet jõele ja Belémi kvartali öiseid võlusid. Õhtusööki nauditakse kohalikus restoranis ja vaadatakse tüüpilist fado show'd. Fado on nostalgiline ja melanhoolne laul, mida saadavad portugali ja hispaania kitarrid ning värvilistes kostüümides rahvatantsijad.Algab 19:30

Lissaboni toidu ja Veini tuur umbes 3h al.39 €/in
See ekskursioon tutvustab teile Portugali köök ja eksootilisi mõjutusi sellele kõikjalt maailmas. 

 

Viimati uuendatud 02. detsember 2015
 
Kuumad pakkumised