City_search_magnifier
 
Meelelahutus
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Meelelahutus

 

Aega saab meeldivalt veeta vaatamisväärsustega tutvudes, teatrites, arvukates söögikohtades jm. Hamburgis on 50 põnevat muuseumi, 31 teatrit, 6 muusikaliteatrit, 4000 restorani ja 10 kabareed. 

Hamburg on Põhja-Saksa muusikalipealinn. Sadamast paistab Elbe jõe teisel kaldal kõrguv suur kollane telk - see on linna suurim muusikaliteater, kus etendub Walt Disney samanimelisel joonisfilmil põhinev muusikal "Lõvikuningas".  Tutvu pakutavate muusikalidega lähemalt siin>>

Teatud aegadel on võimalus lõbutseda rändlõbustuspargis ”Dom”. Lisainfot leiad siit>>

Restoranid

Hamburgis on üle 2000 restorani ning ligikaudu 40 rahvuskööki. Lisaks arvukatele restoranidele leidub väga palju kõikvõimalikke tänakohvikuid, baare, pubisid jne. Café-baaridest (Kneipe) on soositud Café Oertel, Eisenstein, Erika`s Eck. Linna parim saksa köögiga restoran on Ahrberg. Odavamad restoranid on türgi köögiga At Nali ja itaalia köögiga Tre Fontane.

Õhtusöök õllepruulikojas kuulub Hamburgis turisti sundkäikude hulka - söögiks saksa vorstikesed ja mitut liiki praeliha koos hapukapsaga, joogiks samas majas pruulitud õlu. Suuremale seltskonnale tõstetakse terve õllevaatki lauda.

Öistest menupaikadest on tuntud Grosse Freiheit (Grosse Freiheit 36, elav muusika) ja Logo (Grindelallee 5, peamiselt Suurbritannia ning USA undergroundbändid). Suurimad diskod toimuvad Top Ten Clubis, Kaiserkelleris ja Grünspanis.


Vaata siit, mida põnevat Hamburgis ette võtta!

Viimati uuendatud 17. september 2014
 
Kuumad pakkumised