City_search_magnifier
 
Kohalik transport
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Kohalik transport

 
Parim viis Berliinis omal käel ringi liikuda on Berliini ühistransport. Ühe piletiga on võimalik sõita nii bussi, metroo (U-Bahn), rongi (S-Bahn) kui ka trammiga. Öösiti käivad ööbussid ja -rongid, nii et ka hilisel tunnil pole ühistranspordiga liikumine probleem.

Berliin on jaotatud kolme tsooni: A, B ja C. A-tsooni pilet kehtib vaid metroole, AB-tsooni pilet terves linnas liikumisel ja ABC-tsoonide pilet kehtib ka linna läbiümbruses (näiteks Berliini lennujaama, Potsdami ja Oranienburgi sõiduks).

Pileteid saab osta BVG ja S-Bahni piletimüügikohtades ja piletiautomaatidest, mis asuvad peatustes. Rohkem infot Berliini kohaliku transpordi kohta leiad siit>>

Sõiduplaanid, piletihinnad ja teekonna planeerija leiad siit>>


Berliini külastades tasub osta Berlin Welcome Card, mis annab tasuta sõiduvõimaluse linnatranspordiga, lisaks tasuta sissepääsud muuseumidesse ja muudele atraktsioonidele, ning allahindlused restoranides ja poodides.

2-päevane Berlin Welcome Card, tsoon AB, 19.50 €
3-päevane Berlin Welcome Card, tsoon AB, 27.50 €
4-päevane Berlin Welcome Card, tsoon AB, 31.50 €
5-päevane Berlin Welcome Card, tsoon AB, 35.50 €
6-päevane Berlin Welcome Card, tsoon AB, 41.50 €

2-päevane Berlin Welcome Card, tsoon ABC, 21.50 €
3-päevane Berlin Welcome Card, tsoon ABC, 29.50 €
4-päevane Berlin Welcome Card, tsoon ABC, 34.50 €
5-päevane Berlin Welcome Card, tsoon ABC, 40.50 €Küsi Berlin Welcome Card'i meie konsultandilt!Viimati uuendatud 08. juuni 2016
 
Kuumad pakkumised