City_search_magnifier
 
Meelelahutus
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Mida õhtul teha?

 

Köök ja söömine on Taimaal mitmekülgne - Tai on suur maa, mistõttu on toitude variatsioone väga palju. Traditsiooniliselt kasutatakse palju kala ja vähilisi, riisi ja nuudleid, värskeid aedvilju, kookospiima, karripastat jpm. Üllatuse pakub rikkalik valik suppe, mille maitse kõigub vähevürtsikatest kuni põletavateni. Kuna osad toidud on tõesti teravamaitselised, pakutakse lastele lastemenüüd. Lastele pakutakse palju värsketest puuviljadest valmistatud mahlasid koos rohke purustatud või tükijääga – suuremates restoranides ja hotellides sellega muret ei ole, kuid väiksemates kohtades on siiski soovitatav tarbida pudelijooke ilma jääta. Iial ei või teada, millise kvaliteediga veest jää tehtud on.

Esimesena tuuakse lauale riis, seejärel põhitoidud. Söömiseks kasutatakse kahvlit ja lusikat, kusjuures toit tõstetakse suhu lusikaga, mitte kahvliga. Tai toidukunsti ehteks on lõiketehnikas valmistatud puu- ja juurviljadest kaunistused. Keskmine õhtusöögi hind restoranis on u. 500-600 bahti, kuid alati on võimalik ka soodsamat hinda leida. Vein on Taimaal võrreldes toiduga suhteliselt kallis, õlu on veidi soodsam veinist, kohalik Singha õlu on maitsev.

 

Bangkoki maailmakuulus ööelu täidab peatänavad nii uudistavate turistide kui kohalikega ning näib, et see linn ei maga kunagi. Lõbujanulistele pakuvad elamusi vägagi erinevale maitsele mõeldud baarid ja ööklubid. Omaette atraktsiooniks on muutunud Patpongi ööturg, mille naabruses asub ka üks pealinna vabameelsete lõbustusasutuste piirkond. Nooruslikku ja rahvusvahelist vaba aja veetmise võimalust pakuvad Hard Rock Café, Saxophone Pub, Old West ja Planet Hollywood. Suurim tantsuklubide tänav on Royal City Avenue.

Vaata siit>>, mida põnevat veel Bangkokis teha!
Viimati uuendatud 22. september 2014
 
Kuumad pakkumised