City_search_magnifier
 
Hotellid
  • Jaga:
  • Saada sõbrale

Hotellid

 
Lisaks allnimetatud hotellidele on pakkuda laia valikut erineva tasemega hotelle, kus hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas. Pakume võimalust leida igaühele sobilik hotell - küsi täpsemalt meie konsultandilt!

Järgnevalt on välja toodud valik mõningatest õdusatest ja soodsa hinnatasemega hotellidest kesklinna läheduses.

Cha-Da 4*
Asukohaga keskusest natuke eemal Ratchadapisek Roadil. Metroojaam asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel ja paari peatuse kaugusel asub Sukhumvit Road. Tegemist on Bangkoki uue piirkonnaga, kus on palju hotelle, ostukeskusi, supermarketeid, restorane, baare jm. lõbustusasutusi. 

Baiyoke Sky 4* 
Asukohaga Pratunami piirkonnas, lähedal Central World, Siam Square, Sukhumvit Road ja Chidlom Roadi ostupiirkond. Kõrge kvaliteet ja hea asukoht.

Siam@Siam Design Hotel & Spa 4*
Modernne design-hotell kõigest ühe peatuse kaugusel Siam Square'st, kus asuvad kaubakeskused ja poed. Lühikese ajaga on sellest hotellist saanud populaarne peatumispaik.

InterContinental Bangkok 5* 
Luksuslik hotell asukohaga kesklinnas Chidlom Roadi ja Ratchadamri Roadi nurgal. Maja ees on skytraini peatus Chidlom. Hotelli läheduses palju kaubanduskeskusi (Central Chidlom, Gaysorn, Central World, Siam Paragon, Siam Square jne).

 
Viimati uuendatud 15. september 2014
 
Kuumad pakkumised